Zájemci o ŠD

Pokud máte zájem o zařazení Vašeho dítěte do školní družiny je potřeba dodat na začátku školního roku vyplněné a podepsané dokumenty:

Žáci, kteří o družinu zájem nemají a chtějí ji využít pouze v době odpolední výuky, mají školní družinu bezplatnou. Zákonný zástupce pouze vyplní zápisový lístek na tento den. Zápisový lístek je potřeba odevzdat na začátku školního roku.

Provoz školní družiny:

ranní družina: 6.30 – 7.40 hod. (sběrná třída)

odpolední družina: 11.40 – 16.00 hod. (v jednotlivých odděleních)

večerní družina: 16.00 – 18.00 hod. (sběrná třída)

Vážení rodiče, z organizačních a provozních důvodů bude zkrácena výuka.

Projektový den

19. 10. 2018

Téma: "Republika stoletá" - náplň projektového dne bude v rámci výuky dle dopoledního rozvrhu tříd pod vedením TU.