Zájemci o ŠD

Pokud máte zájem o zařazení Vašeho dítěte do školní družiny je potřeba dodat na začátku školního roku vyplněné a podepsané dokumenty:

Žáci, kteří o družinu zájem nemají a chtějí ji využít pouze v době odpolední výuky, mají školní družinu bezplatnou. Zákonný zástupce pouze vyplní zápisový lístek na tento den. Zápisový lístek je potřeba odevzdat na začátku školního roku.

Provoz školní družiny:

ranní družina: 6.30 – 7.40 hod. (sběrná třída)

odpolední družina: 11.40 – 16.00 hod. (v jednotlivých odděleních)

večerní družina: 16.00 – 18.00 hod. (sběrná třída)

Předškolák: Podzimní hrátky

15. 11. 2018

Českomalínská

Setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (16.00 až 17.00 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy.

Nebuďme lhostejní - Recyklace

21. 11. 2018 - 22. 11. 2018

Školní projekt „Nebuďme lhostejní – Recyklace“, všechny třídy se zúčastní besedy a pracovní dílny podle harmonogramu v rámci rozvrhu tříd