Zájemci o školu

Zápis do ZŠ

Zápis do 1. tříd pro školní rok 2019/20 se bude konat ve dnech 2. a 3. dubna 2019 od 14.00 do 18.00 na hlavní budově školy nám. Svobody 3/930.

Upozorňujeme, že podle novely školského zákona je potřeba, aby rodiče, kteří budou pro své dítě žádat odklad zahájení povinné školní docházky, přišli na zápis již s doporučením poradenského zařízení a odborného lékaře nebo klinického psychologa. Vzhledem k dlouhým objednacím termínům si prosíme vyšetření zajistěte včas.

Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče plánujeme na 7. února 2019 od 10-12 hod. v budově Českomalínská 35.

Potřebné dokumenty k zápisu do 1. ročníku:

1. Rodný list dítěte
  2. Žádost o přijetí dítěte ke vzdělávání
  3. Dotazník pro rodiče žáka do 1. ročníku
  4. Občanský průkaz zákonného zástupce (pro doložení trvalého pobytu).
  5. U cizinců pas a povolení k pobytu na území ČR.
  6. Kartičku VZP
  7. Případná odborná a jiná doporučení.
  8. Pro odklad školní docházky nebo dřívější nástup dítěte do školy (zápis pětiletých): 1) formulář Žádost o odklad, 2) dokument z PPP nebo SPC a 3) od odborného lékaře.

O zařazení dítěte do konkrétní třídy a samotném přijetí dítěte rozhoduje ve správním řízení ředitel školy do 30 dnů od podání přihlášky zákonným zástupcem.

Předškolák: Podzimní hrátky

15. 11. 2018

Českomalínská

Setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (16.00 až 17.00 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy.

Nebuďme lhostejní - Recyklace

21. 11. 2018 - 22. 11. 2018

Školní projekt „Nebuďme lhostejní – Recyklace“, všechny třídy se zúčastní besedy a pracovní dílny podle harmonogramu v rámci rozvrhu tříd