Zájmové kroužky

Činnost kroužků bude zahájena 18. 9. 2017 a ukončena 15. 6. 2018. Zápis do kroužku probíhá osbně do zápisových archů na začátku pololetí.

Platba za období:

• 9/2017 - 1/2018 (5 měsíců) uhraďte nejpozději do 9. 10. 2017
  • 2/2018 - 5/2018 (4 měsíce) uhraďte nejpozději do 28. 2. 2018

variabilní symbol: rodné číslo žáka

specifický symbol: přidělen k názvu kroužků (uvedeno v příloze)

Aktivní město

Městská část Praha 6 vám přináší program "Aktivní město", který vám umožní získat finanční příspěvek na pravidelné sportování a různé kroužky vašich dětí. Pokud vás informace zaujala, navštivte stránky www.aktivnimesto.cz zde

Školou nabízené kroužky:

• jazykové kroužky
  • keramika
  • turistický kroužek
  • počítače
  • šachový kroužek
  • horolezecký kroužek
  • sportovní hry
  • florbal
  • fotbal
  • jóga
  • taneční kroužek
  • moderní tanec
  • Street Dance
  • balet

Ukázka některých školou organizovaných i komerčních kroužků:

Kroužek baletu pod vedením Idy Fišerové

Street Dance a pohybová výchova s Klárou Neubauerovou

Caramelka step

SDG Street Dance

Taneční škola Ivy Langerové

Přiložené soubory

Specifické symboly 142 kB PDF dokument

Ředitelské volno

ZŠ 1.st. dle zájmu rodičů pro přihlášené děti provoz sloučen na ČM od 6.30 – 18. 00 hod. MŠ dle zájmu rodičů pro přihlášené děti provoz sloučen na HB odd. Motýlci 7.00 – 17. 00 hod.

Zápis do MŠ

Hlavní budova školy: nám. Svobody 3/930, přízemí od 13 - 17 hod. Informace a dokumenty k zápisu budou postupně zveřejněny na stránkách školy: Dokumenty - Zápis MŠ

Ředitelské volno