AKTUALIZOVÁNO!!! Návrat dětí do školy a MŠ 12. 4. 2021

7. 4. 2021

Na základě rozhodnutí Vlády ČR bude zahájena od 12. 4. 2021 prezenční předškolní výuka pro děti v MŠ a rotační výuka pro žáky 1.st. ZŠ.

– prezenční denní výuka pro předškoláky ve svých kmenových budovách, v provozu MŠ 7-17 h.

ZŠ 1. stupeň rozdělení rotační výuky takto:

• od 12. 4. 2021 - 1. ročník (Českomalínská), 3. ročník a 5. A, B (hlavní budova) ///POZOR ZMĚNA///
  • od 19. 4. 2021 - 2. ročník (Českomalínská), 4. ročník a 5. C, D (hlavní budova) ///POZOR ZMĚNA///

Testování žáků bude probíhat vždy v pondělí a ve čtvrtek při příchodu žáků do školy od 7.30 – 7.55 hod. U dětí MŠ a žáků 1.- 3. roč. je možná účast zákonného zástupce při testování.

Pokud se žák neúčastní prezenčního vzdělávání z důvodu neúčasti na testování, škola bude absenci evidovat jako omluvenou. Těmto žákům bude poskytnut týdenní přehled učiva k doplnění.

Ranní družina v provozu nebude. Škola bude denně otevřena od 7.30 hod. Odpolední školní družina navazuje na prezenční výuku do 17 hod.

Podrobnější informace k nástupu žáků Vám sdělíme přes třídní učitele.

Manuál COVID-19 Testování ve školách – Duben 2021

video testování ve škole – LEPU testy

video testování ve škole - Singcelean testy

Více k testování žáků v MŠ a ZŠ

Zápis do školky

4. 5. 2021

Zápis proběhne 4. května 2021 od  13 - 17 hodin. Dokumenty a kritéria budou postupně zveřejněny.

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.