Ankety a dotazníky absolventských prací deváťáků

19. 4. 2021

I v letošním roce pracují žáci devátých ročníků na absolventských pracích, které budou prezentovat na konci školního roku. Novinkou jsou praktické části, tedy výstup nějaké tvůrčí činnosti, výzkumu, bádání, apod....

V průběhu tohoto pololetí vám tak pravděpodobně do zpráv v Bakalářích přijde několik anket a formulářů. Můžete tak svými odpověďmi pomoci našim deváťákům získat potřebné informace a data pro jejich práci. Dotazníky budou postupně přidávány i zde. Deváťáci vám za to moc děkují. 

 

 • Filip Janál, (9.D), téma: Český rap, dotazník k vyplnění zde
 • Tadeáš Kočí, (9.C), téma: Chudobva, dotazník k vyplnění zde
 • ​Olessya Martynenko, (9.B), téma: Zdravotní rizika při užívání návykových látek, dotazník k vyplnění zde
 • Sophie Anna Bultová, (9.D), téma: Koně, dotazník k vyplnění zde
 • Jan Ševčík, (9.B), téma: Historie zaoceánských plaveb, dotazník k vyplnění zde
 • Matěj Makal, (9.D), téma: ČR v mezinárodních institucích, dotazník k vyplnění zde
 • Matyas Fencl, (9.B), téma: Terorismus, dotazník k vyplnění zde
 • Emma Nedvědová (9.B), téma: Poruchy příjmu potravy, dotazník k vyplnění zde
 • Amélie Řeháčková (9.D), téma: Karel Gott, dotazník v vyplnění zde
 • Jan Kratochvíle (9.D), téma: Austrálie, dotazník k vyplnění zde
   

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové