Ankety a dotazníky absolventských prací deváťáků

18. 2. 2021

I v letošním roce pracují žáci devátých ročníků na absolventských pracích, které budou prezentovat na konci školního roku. Novinkou jsou praktické části, tedy výstup nějaké tvůrčí činnosti, výzkumu, bádání, apod....

V průběhu tohoto pololetí vám tak pravděpodobně do zpráv v Bakalářích přijde několik anket a formulářů. Můžete tak svými odpověďmi pomoci našim deváťákům získat potřebné informace a data pro jejich práci. Dotazníky budou postupně přidávány i zde. Deváťáci vám za to moc děkují. 

 

  • Jan Ševčík, (9.B), téma: Historie zaoceánských plaveb, dotazník k vyplnění zde
  • Matěj Makal, (9.D), téma: ČR v mezinárodních institucích, dotazník k vyplnění zde
  • Matyas Fencl, (9.B), téma: Terorismus, dotazník k vyplnění zde
  • Emma Nedvědová (9.B), téma: Poruchy příjmu potravy, dotazník k vyplnění zde
  • Amélie Řeháčková (9.D), téma: Karel Gott, dotazník v vyplnění zde
  • Jan Kratochvíle (9.D), téma: Austrálie, dotazník k vyplnění zde
     

Kalendář akcí

Jarní prázdniny

1. 3. 2021 - 5. 3. 2021

Školní jídelna a školní družina mimo provoz; mateřská škola v omezeném provozu v budově Českomalínská.

Ve čtvrtek 18. 3. 2021 proběhne od 11:00 do 12:00 hodin videokonference s vedením školy, kde bude možné získat doplňující informace o provozu mateřské školy a odpovědi na dotazy k zápisu do MŠ.  Schůzka bude vytvořena pomocí programu Microsoft Teams a vstoupíte do ní prostřednictvím odkazu (viz níže) 

Zápis do školky

4. 5. 2021

Zápis proběhne 4. května 2021 od  13 - 17 hodin. Dokumenty a kritéria budou postupně zveřejněny.

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové