Dáme hlavy dohromady

1. 3. 2023

Participativní projekt pro mateřské školy Prahy 6 – „Dáme hlavy dohromady“ ve spolupráci a za podpory MČ Praha 6.

 

Cílem projektu je naučit děti se rozhodovat, hlasovat a realizovat vlastní přání za podpory svých rodičů a pedagogů. Každá školka si navrhne svůj vlastní harmonogram, ve kterém proběhne celý proces navrhování a hlasování. Celý proces bude trvat přibližně 5 – 6 týdnů a je složen z několika fází od přípravy až po realizaci. Rodiče o realizaci a programu projektu budou informováni v jednotlivých oddělení MŠ.

Přiložené soubory

Dáme hlavy dohromady leták 3 MB PDF dokument

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové