Dějepisná olympiáda

1. 2. 2022

Dějepisná olympiáda je jednotná pro celé území České republiky a je organizována ve dvou kategoriích a ve čtyřech soutěžních kolech. Každý ročník má jiné tematické zaměření, jednotné pro všechna postupová kola, jež se liší jen svou náročností.

Tematické zaměření ročníku: „Šlechta v proměnách času“.

Za úspěšného řešitele je považován žák, který získá alespoň 36 b. Do okresního kola postupuje vítěz a další dva nejúspěšnější řešitelé. Správné řešení bude zveřejněno na webu www.talentovani.cz/dejepisna-olympiada zde.

GRATULUJEME VÍTĚZI I VŠEM ÚSPĚŠNÝM ŘEŠITELŮM! VŠEM ZÚČASTNĚNÝM ŽÁKYNÍM A ŽÁKŮM DĚKUJEME ZA ZÁJEM A ZA ÚČAST VE ŠKOLNÍM KOLE SOUTĚŽE.

Přiložené soubory

Výsledky školního kola 178 kB PDF dokument

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.