Distanční výuka pokračuje

30. 10. 2020

Vzhledem k tomu, že MZČR rozhodlo, že žáci základních škol se zatím do školních lavic nevrátí, pokračujeme i v příštím týdnu od 2. 11. 2020 v distanční výuce dle zaběhnutého pevného rozvrhu (viz týden 19.- 23. 10), který učitele i žáci vidí v elektronické žákovské knížce.

 

Budova školy zůstává pro žáky a rodiče stále uzavřena, pouze platí, že si žáci mezi 9.00 – 15.00 hod mohou přijít vyzvednout učební pomůcky ze skříňky, popř. žáci 9. roč. objednané cvičebnice M, Čj. Také objednané obědy si žáci dále vyzvedávají od 12.00 – 12.30 hod. bočním vchodem z ulice Čkalova.

 

MŠ otevřena od 2. 11. 2020 v běžném provozu ve všech odděleních.

 

V Praze, 30. 10. 2020

Mgr. Ota Bažant, ředitel ZŠ a MŠ Emy Destinnové

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Žáci právě připravují videoprohlídku naší školy. Jak to u nás vypadá se zatím můžete podívat zde

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové