Dobrovolné testování na Covid-19

1. 11. 2021

Úřad městské části Praha 6 se rozhodl nabídnout všem dětem dobrovolný test na Covid-19. Test bude proveden metodou TCI/PCR (ze slin) a bude hrazen z prostředků městské části Praha 6.

Testování proběhne v pondělí 1. 11. 2021 ve škole během první vyučovací hodiny s třídním učitelem. K testování je nutné vyplnit souhlas zákonného zástupce a zaslat jej nejpozději do neděle 31. 10. 2021 na mail třídního učitele. V krajním případě je možné souhlas přinést v tištěné podobě v pondělí ráno 1. 11. Vyhodnocení testů provede laboratoř ELPHOGENE do druhého dne.

Žádáme rodiče o spolupráci a souhlas s testováním.  Souhlas k testování je součástí přílohy.

Mgr. Ota Bažant, ředitel ZŠ a MŠ Emy Destinnové

Přiložené soubory

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.