Eminy noviny 2 v 1 + Destináček!

22. 6. 2020

Vyšlo další číslo Eminých novin 2 v 1, poprvé s přílohou Destináček pro malé děti!

Dočtete se o sportujících žácích i učitelích, dozvíte se, KDO je NEJLEPŠÍM UČITELEM očima letošních deváťáků, vypravíte se do Stromovky za zaječím miminkem, možná vyluštíte rébus o ptačích sportovcích a třeba se i zasmějete nějakému /f/tipu …

Přejeme Vám ZÁBAVNÉ, OBOHACUJÍCÍ i INSPIRUJÍCÍ ČTENÍ!

Za redakci Ilona Krejčí

EMINY NOVINY 3 ke stažení nebo k nahlédnutí zde

DESTINÁČEK ke stažení nebo k nahlédnutí zde

Třídní schůzka 1. ročníku pro školní rok 2020/2021 od 16 hod. v kmenových třídách s třídní učitelkou. (Českomalínská 35)