Hrajeme si/učíme se s Bee-boty

26. 11. 2019

Tato vzdělávací pomůcka má mnohostranné využití, stačí k ní mít jen hladkou podložku se sítí čtverců o rozměrech 15 × 15 cm a můžete začít programovat.

Včelka se pohybuje po jednotlivých krocích ve čtyřech směrech (dopředu, dozadu, doleva a doprava), otáčí se o 90° a lze ji naprogramovat až na 40 kroků. Ovládání je opravdu jednoduché. Podložka může být transparentní (univerzální), do které můžete vkládat vlastní obrázky, nebo lze využít některou z tematicky již zpracovaných, vhodných například pro trénování orientace v labyrintu, jednoduchých počtů, vyhledávání charakteristických znaků, poznávání barev, atd. Bee-Bot zkrátka nabízí nepřeberné množství možností, které budou jistě děti bavit.

Vánoční prázdniny

21. 12. 2019 - 5. 1. 2020

ZŠ, ŠD, ŠJ mimo provoz; MŠ 23. 12. – 1. 1. 2020 mimo provoz a 2. – 3. 1. 2020 provoz v omezeném režimu (děti spojeny na HB do jednoho oddělení)