Humanitární sbírka pro Ukrajinu

28. 2. 2022

Do města Khmelnytskyi z naší školy poputuje více než stovka spacích pytlů a Červenému kříži množství požadovaného lékařského materiálu.

Ve spolupráci s úřadem MČ Prahy 6 a Českým červeným křížem proběhla na naší škole humanitární sbírka pro Ukrajinu. Pan učitel Supek zorganizoval interní sbírku a tak se v rámci pedagogického sboru dokázala vybrat částka, za kterou se mohlo zakoupit více než 100 kusů spacích pytlů. K nim pak přibyla více než desítka spacáků od dárců z řad dětí a rodičů. Ti se také zasloužili o naplnění krabic zdravotnickým materiálem.

Děkujeme všem za spolupráci a přejeme mnoho sil v nelehké době.

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.