Konzultační hodiny / absence učitelů

20. 5. 2024

V pondělí 20.5. proběhnou v hlavní budově školy (3. - 9.r.) individuální konzultační hodiny s vyučujícími od 16.30 - 18.30 hod. Upozorňujeme na nepřítomnost těchto pedagogů z důvodu výjezdu na školy v přírodě:
Kozáková, Malchárková, Škramlíková, Supeková, Ullík, Měchura, Kučerová, Kafková, Němeček, Horká, Tomanová

S těmito vyučujícími si můžete domluvit individuální konzultace v náhradním termínu.

V úterý 21.5. proběhnou klasické třídní schůzky v budově Českomalínské (1. - 2.r) od 17 hod.

Mgr. Ota Bažant, ředitel školy ​

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.