Konzultační hodiny / absence učitelů

20. 5. 2024

V pondělí 20.5. proběhnou v hlavní budově školy (3. - 9.r.) individuální konzultační hodiny s vyučujícími od 16.30 - 18.30 hod. Upozorňujeme na nepřítomnost těchto pedagogů z důvodu výjezdu na školy v přírodě:  
Kozáková, Malchárková, Škramlíková, Supeková, Ullík, Měchura, Kučerová, Kafková, Němeček, Horká, Tomanová

S těmito vyučujícími si můžete domluvit individuální konzultace v náhradním termínu.  

V úterý 21.5. proběhnou klasické třídní schůzky v budově Českomalínské (1. - 2.r) od 17 hod.

Mgr. Ota Bažant, ředitel školy ​

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové