Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje

29. 3. 2021

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. března 2021 přijala krizové opatření, kterým prodloužila účinnost předchozího krizového opatření č. 200 ze dne 26. února 2021, kterým se omezuje provoz škol a školských zařízení a do 11. dubna se prodlužuje dosavadní stav a pokračuje se v dosavadním režimu.

Na odkazu níže je k nahlédnutí tabulka postupu otevírání škol a školek. Další informace a podmínky k nástupu předškoláků do MŠ a žáků 1.st. budeme nadále aktualizovat dle informací z MŠMT a MZ ČR.

1. fáze otevírání škol a školek k nahlédnutí zde

Zápis do školky

4. 5. 2021

Zápis proběhne 4. května 2021 od  13 - 17 hodin. Dokumenty a kritéria budou postupně zveřejněny.

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.