Návrat do školy

23. 11. 2020

Od 30. 11. 2020 je povolena osobní přítomnost ve škole všech žáků 1. stupně a 9. ročníků formou prezenční výuky, žáků 6. – 8. ročníků formou střídavé výuky (prezenční x distanční).

prezenční výuka:

od 30. 11.:  1. – 5. r., 9. r.

střídavá výuka 6. – 8. r.:

30. 11. prezenční výuka 6. A, B, C, D + 7. A, B

30. 11. distanční výuka 7. C. D + 8. A, B, C, D

Žáci a zaměstnanci školy (i další osoby pohybující se ve škole) mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole. Rozvrh jednotlivých tříd se zobrazí v průběhu týdne žákům v elektronické ŽK.

Je umožněn provoz školní družiny za dodržení podmínky homogenity skupiny žáků jedné třídy, týká se pouze žáků, kteří se prezenčně vzdělávají. Provozní doba družiny bude začínat v 7:00 – 17 hod.

Školní jídelna je v provozu. Ve školní jídelně se mohou stravovat pouze žáci v prezenční výuce a zaměstnanci školy přítomní na pracovišti. Rodiče přihlásí všechny žáky ke stravování přes internet. Žáci i zaměstnanci školy mají povinnost v prostorách školní jídelny nosit roušky, s výjimkou doby konzumace stravy. Ostatní žáci si mohou stravu odebrat výdejním místem do vlastních nádob (boční vchod  Čkalova ul.).

V Praze 23. 11. 2020

Mgr. Ota Bažant,

ředitel ZŠ a MŠ Emy Destinnové

Ve čtvrtek 18. 3. 2021 proběhne od 11:00 do 12:00 hodin videokonference s vedením školy, kde bude možné získat doplňující informace o provozu mateřské školy a odpovědi na dotazy k zápisu do MŠ.  Schůzka bude vytvořena pomocí programu Microsoft Teams a vstoupíte do ní prostřednictvím odkazu (viz níže)

Zápis do školky

4. 5. 2021

Zápis proběhne 4. května 2021 od  13 - 17 hodin. Dokumenty a kritéria budou postupně zveřejněny.

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.