Návrat do školy

12. 5. 2021

Na základě rozhodnutí Vlády ČR a ministerstva školství ze dne 10. 5. 2021 se od pondělí 17. 5. 2021 obnovuje prezenční výuka na 1. i 2. stupni v plném rozsahu.

 

17. 5. 2021 proběhne testování žáků antigenními testy při jejich příchodu do školy v kmenových třídách od 7:30 – 7:55 hod. a od pátku 21. 5. 2021 budou žáci testováni PCR testy na konci 1. vyučovací hodiny. O případném pozitivním výsledku (PCR) bude laboratoří informováno vedení školy i zákonní zástupci do 24 hodin po odběru. Platnost PCR testu je 14 dnů.

Pokud se žák nezúčastní PCR testování, bude testován antigenním testem první den  osobní přítomnosti ve škole.

Rozvrhy tříd, platné od 17. 5. 2021, jsou zveřejněny v Bakalářích tříd. Nadále platí dodržování hygienických opatření v celé budově školy, tzn. desinfekce rukou, rozestupy žáků a ochrana dýchacích cest chirurgickou rouškou.

Ranní družina bude v provozu od 7:00 – 7:30 hod.

Odpolední školní družina navazuje na prezenční výuku do 18:00 hod.

 

V případě dalších změn Vás budeme ihned informovat.

 

V Praze, dne 12. 5. 2021                                               

Mgr. Ota Bažant,

                                                                                   ředitel ZŠ a MŠ Emy Destinnové

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové