Notebooky do rodin dětí samoživitelů

21. 10. 2020

Dobročinnou vlnu strhla novinářka Nora Fridrichová a i vy se můžete do sbírky zapojit.

 

Do sbírky se můžete zapojit prostřednictvím znesnaze.cz zde

 

Více o projektu se můžete dočíst třeba na stránkách Forbes.cz. V případě, že jste samoživitelé a rádi byste o dar zažádali, rádi vám s žádostí pomůžeme (matej.mechura@zsemydestinnove.cz nebo marek.hlubucek@zsemydestinnove.cz)

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Žáci právě připravují videoprohlídku naší školy. Jak to u nás vypadá se zatím můžete podívat zde

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové