Nově testování ze slin

18. 5. 2021

Od 21. 5. 2021 budou všichni žáci naší školy testováni pomocí RT – PCR testů. Na základě výběrového řízení dodá laboratoř Elphogene s. r. o. certifikované sady k neinvazivnímu odběru vzorku ze slin s využitím metody „poolování“.

 

Testování bude probíhat v kmenových třídách na konci 1. vyučovací hodiny. Platnost testů bude 14 dní.

 

Leták - pokyny k odběru zde

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové