Ohlédnutí za lyžařským kurzem

2. 3. 2023

Foto a video

7. den:

Páteční den ve znamení slalomových závodů. Vše se vyvedlo a i počasí nakonec přálo. 

5. a 6. den:

Tyto dny opět ve znamení výcviku a přípravy na páteční slalomové závody. 

4. den: 

Odpočinkový den jsme strávili na hotelu, protože od rána soustavně poprchávalo a na výlet do Pece pod Sněžkou to nebylo. Děti koukaly na film, vyzkoušeli si virtuální realitu a bazén. Večer jsme podnikli velký týmový turnaj ve hře Dobble. 

3. den:

Celý den pod mrakem, ale bez deště a sněžení. Výcvik tak mohl proběhnout bez komplikací. Večerní program tvořila přednáška a znalostní kvíz o čokoládu.

2. den:

Chumelenice, která přešla v déšť, tak vypadalo ráno. Pak se Krakonoš rozhodl, že nám ty úsměvy na tváři dopřeje. První den na sjezdovkách jsme si tak mohli užít sluníčko a poloprázdné sjezdovky. Víc jsme si přát nemohli. Snad budou podobné i nadcházející dny. 

1. den:

Autobus s dětmi úspěšně dorazil do Pece pod Sněžkou. Přivítalo nás bohužel deštivé počasí. Rozřazovací jízdy tak nikomu příliš úsměv na tváři nevykouzlily a týden asi ukáže, jak si kdo poctivě podle seznamu věcí zabalil.

 

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové