Olympiáda v českém jazyce

25. 2. 2022

Dne 17. února 2022 proběhlo školní kolo olympiády v českém jazyce. Soutěže se zúčastnilo celkem 13 žáků z devátých ročníků. Olympiáda má vždy 2 části: mluvnickou a slohovou. Všichni žáci se zadaných úkolů zhostili velmi dobře. Chválíme!

Blahopřejeme vítězům:

1. místo: Radka Kristová (9.B)
  2. místo: Jonáš Tomík (9. D)
  3. místo: Helena Houfová (9.C), Radan Tutko (9.B)

Do obvodního kola postupují žáci, kteří se umístili na prvních dvou místech. Přejeme jim v dalším kole hodně štěstí!

Přiložené soubory

Výsledky školního kola 408 kB PDF dokument

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.