Pančelka do porodnice naštěstí trefila..

17. 1. 2020

13. 1. se po škole velmi rychle roznesla radostná zpráva. Naší drahé paní učitelce a kolegyni Kláře Škarvadové se narodila dcera Meda. Přejeme zdraví a štěstí celé rodině. Poslechněte si rozhovor s touto oblíbenou paní učitelkou.

O tom, že paní učitelku Kláru měly děti skutečně rády není pochyb. V rozhovoru, který vznikl před odchodem na mateřskou dovolenou, prozradí mimo jiné tajemství tohoto úspěchu, proč si naši školu vybrala a zda se k učení bude chtít vrátit. Jako bonus se dozvíte vtipné zážitky a třeba i to, co znamená výraz "curykačky". Máte tip?

Jarní prázdniny

24. 2. 2020 - 28. 2. 2020

ZŠ, ŠD a ŠJ mimo provoz; MŠ provoz dle zájmu rodičů (spojená oddělení na HB)