Pohár Věry Čáslavské 21/22

7. 6. 2022

Mladší i starší žákyně i žáci se zúčastnili na začátku června beachvolejbalového turnaje, kde byli velmi úspěšní. Mladší žáci i žákyně vybojovali krásné 3. místo z nabité konkurence družstev Prahy 6. Starší žákyně vyhrály a postoupily do krajského finále, kde skončily na 5. místě.


Naši mladí sportovci opět bodovali. Ve fotbale v kategorii 1. - 3. třída na turnaji McDonalds Cup jsme obsadili krásné 3. místo na Praze 6 a Praze 17. Ve florbale v kategorii 4. - 5. třída v krajském finále (nejlepší týmy z celé Prahy) jsme obsadili nádherné 2. místo.

Přiložené soubory

Výsledky florbal 43 kB Sešit
Výsledky McDonald´s Cup 40 kB PDF dokument

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové