Povinné roušky už i ve třídách

17. 9. 2020

na základě nařízení Ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha platí zpřísnění opatření, že od pátku 18. 9. 2020: Žáci 2.stupně budou v celém Česku muset nosit roušku i během vyučování. Výjimku budou mít pouze žáci první stupně základních škol.

 

V Praze 17. 9. 2020                                         Mgr. Ota Bažant,

                                                                 ředitel ZŠ a MŠ Emy Destinnové

 

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Žáci právě připravují videoprohlídku naší školy. Jak to u nás vypadá se zatím můžete podívat zde

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové