Preventivní antigenní testování a trasování ve školách od ledna 2022

1. 1. 2022

Od ledna pokračuje preventivní antigenní testování ve školách. Od 3. do 16. ledna se testuje dvakrát týdně, vždy v pondělí a ve čtvrtek. Od 17. ledna pak probíhá testování jednou týdně, a to v pondělí. Testování se týká dětí a žáků, jak neočkovaných, tak očkovaných i těch, kteří prodělali nemoc. V případě, že dítě nepodstoupí toto testování, je třeba, aby během celého dne mělo nasazenou roušku. Pokud je starší 15 let, nosí respirátor. Více informací naleznete v příloze této aktuality.

Přiložené soubory

Testování informační leták 146 kB PDF dokument

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.