Příběhy našich sousedů – Příběhy, které v učebnicích nenajdete

8. 12. 2020

V letošním školním roce jsme se opět zapojili do vzdělávacího projektu neziskové organizace Post Bellum. Nadšený tým žáků 8. ročníku si vyzkouší dokumentaristickou práci se vzpomínkami pamětníka.

Čeká nás setkání s pamětníkem, jehož výpovědi zpracují děti textově, obrazově a zvukově. Projekt proběhne v 1. polovině školního roku 2020/21 a bude ukončen vystoupením žákovského týmu před veřejností na slavnostní veřejné prezentaci.

Ve čtvrtek 18. 3. 2021 proběhne od 11:00 do 12:00 hodin videokonference s vedením školy, kde bude možné získat doplňující informace o provozu mateřské školy a odpovědi na dotazy k zápisu do MŠ.  Schůzka bude vytvořena pomocí programu Microsoft Teams a vstoupíte do ní prostřednictvím odkazu (viz níže)

Zápis do školky

4. 5. 2021

Zápis proběhne 4. května 2021 od  13 - 17 hodin. Dokumenty a kritéria budou postupně zveřejněny.

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.