Přihlašování na studijní pobyt s výukou angličtiny – Worthing

16. 5. 2023

po otevření aktuality naleznete odkaz pro přihlášení na výjezd, který je určen pro žáky současných 6. tříd a proběhne na začátku příštího školního roku. Přihlašování bude spuštěno v pátek 19. 5. 2023 v 18.00 hod. a ukončeno v úterý 23. 5. 2023 v 23:59 hod.

 

Odkaz na přihlášení na studijní pobyt zde

 

V příloze naleznete podrobné informace o výjezdu.

 

Přiložené soubory

Anglie 6. třídy 461 kB PDF dokument

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové