Přípravy na vánoční jarmark

4. 11. 2022

Přípravy na školní vánoční jarmark jsou v plném proudu. Naši práci jsme si zpestřili miniprojektem spolupráce 3. A a 6. C, kdy starší žáci pomáhali těm mladším s výrobou věnečků. Děti byly nápadem tak nadšené, že se již předem domlouvaly, kdo s kým bude tvořit. Výsledek nemá chybu! Krásné věnečky! A to všechno v angličtině, protože výtvarné činnosti ve třetí třídě učíme v anglickém jazyce.

Tyto výrobky jsou pouze malou ochutnávkou toho, co naše děti na vánoční trhy připravují. Můžete se těšit na spoustu zajímavých, originální a praktických výtvorů, na které se přijďte podívat a které si můžete i zakoupit domů.

Jste srdečně zváni 22. 11. na vánoční jarmark dětí prvních a druhých tříd na Českomalínské a 24. 11. na adventní trhy dětí třetích až devátých tříd v hlavní budově.

Otevíráme v 17:00 hod.

Těšíme se!!!

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.