Proč si vybrat právě naši mateřskou školku?

4. 5. 2021

Naše škola nabízí tři třídy mateřské školy. Dvě z nich sídlí v hlavní budově školy na nám. Svobody a třída Rybiček se nachází v ulici Českomalínská.

• Provozní doba je od 7:00 do 17:00 hodin.
  • Věkové složení tříd je heterogenní.
  • Stravování je zajištěno dovozem jídla ze školní kuchyně do každé třídy.
  • Třídy jsou moderně vybaveny s dostatečným množstvím her, edukačních materiálů a velkým přínosem je možnost výuky prostřednictvím interaktivních tabulí.
  • K pobytu venku slouží dvě oplocené zahrady s herními prvky a pískovištěm, k dispozici máme i velké  školní hřiště s umělým povrchem.
  • Úzce spolupracujeme s odborníky – logoped, psycholog.
  • Školka zabezpečuje komplexní předškolní vzdělávání  dle školního vzdělávacího plánu, který je v souladu s RVP (Rámcově vzdělávacím programem pro předškolní vzdělávání).
  • Naší prioritou je plně zajistit odbornou kvalifikovanou péči o děti prostřednictvím širokého spektra aktivit a vytvořit tak dětem příjemné, rodinné prostředí, do kterého se vždy budou těšit.
  • V průběhu školního roku připravujeme pro děti nejrůznější akce – karneval, slet čarodějnic, spinkání ve školce, oslavy narozenin dětí, návštěvy divadel  a muzeí, výlety, sportovní akce a projektové dny, apod.
  • Dále dětem nabízíme i řadu dalších aktivit, např. zájmové kroužky, dílničky s rodiči, kurz plavání, školku v přírodě, apod.

Náš pedagogický tým uznává motto Prof. Zdeňka Matějčka:

,,Nemůžeme všechny děti naučit všechno, ale můžeme je učinit šťastnými."

Více informací k zápisu do školky naleznete zde

Zápis do školky

4. 5. 2021

Zápis proběhne 4. května 2021 od  13 - 17 hodin. Dokumenty a kritéria budou postupně zveřejněny.

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.