Procvičování ze zeměpisu

9. 10. 2020

Nezapomeňme, že k procvičování a učení máme stále k dispozici výukový portál Umíme. Pro zeměpis volíme konkrétně „Umíme fakta“. Je to skvělý nástroj pro domácí sebevzdělávání a procvičování.

Umímefakta je zaměřena především na procvičování z oblasti zeměpisu. Procvičujte a plňte zadané domácí úlohy. Možná vám bude na začátku dělat problémy orientace na webu a přihlášení, ale jistě se velmi rychle rozkoukáte a vše zvládnete. Ostatní obory (Čj, M, Aj, Nj,..) lze procvičovat také, některé ale jen v omezené míře (pro ně licence zakoupena není).

Jak se zaregistrovat:

1. Běžte na stránku www.umimeto.org
  2. Vtvořte si účet kliknutím na ikonu v pravém horním rohu.
  3. Po vytvoření účtu klikněte na 'Jsem student'.
  4. Vyberte oblast Umímefakta.cz
  5. V pravém horním rohu vyberte možnost "Moje třída"
  6. Zadejte heslo třídy, které je tvořeno názvem třídy a kalendářním rokem, např.: 9E2021
  7. Poté můžete plnit domácí úlohy a procvičovat