Šance do škol - Pébéčko

20. 6. 2022

Vyhlášení výsledků celoškolního projektu

V květnu 2022 jste měli příležistost podat svůj vlastní návrh, jak zlepšit prostředí a atmosféru na naší škole.

Celkem jste navrhli 56 projektů, ze kterých postoupilo do hlasování 20. Vítězným projektem se stalo "Bistro" třídy 6.B - navrhovatelé jsou: Čepelák Tobiáš, Vitek Matyáš, Carrenza Victor, Ferling Josef a Kincl Martin - gratulujeme. Na druhém místě se umístil projekt "Sedací vaky", které navrhla také třída 6.B - Adámková Markéta, Baziková Ema a ašáková Vanesa - také gratulujeme. Všem, kteří navrhli stejný projekt gratulujeme také. Jedná se o žáky 7.A a 7.B. Realizace vítězných projektů bude probíhat v září 2022.

Děkujeme všem za spolupráci a kreativitu při tvoření návrhů a aktivitu při hlasování.

Od 2. 5. – 1. 6. 2022 se žáci naší školy mohou zúčastnit celoškolního projektu participativního rozpočtování ŠANCE DO ŠKOL: Pébéčko.

Obdržené návrhy zde

K dispozici je celková částka ve výši 192 307 Kč. Mají tak příležitost podat svůj vlastní návrh, jak zlepšit prostředí a atmosféru v naší škole. Více informací naleznete zde

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.