Setkání pro rodiče předškoláků

20. 12. 2019

15. ledna vás srdečně zveme na setkání pro rodiče předškoláků věnované zápisu do základní školy.

Kdy: ve středu 15. ledna 2020 v čase 16:15 – 18:15

Kde: v sále FMŠ Arabská, Arabská 681/20., Praha 6

Dozvíte se všechny informace, které potřebujete vědět před zápisem do základní školy:

•  připravenost dítěte na školu, jak ji mohu podpořit v konkrétních oblastech (zrakové a sluchové vnímání, pozornost, řeč, grafomotorika, sociální kompetence…)
  • termín zápisů, jak probíhají
  • stručný přehled škol, spádovost
  • odklad školní docházky – kdo posoudí zralost dítěte a zprostředkuje odklad školní docházky

Na setkání s vámi se těší Jana Nermutová – poradenský pracovník SPC Arabská

Pozvánka ke stažení zde