Seznam zájmových kroužků

4. 9. 2019

Aktualizováno/// Seznamy kroužků a informace k přihlašování obdržíte na třídních schůzkách 9. a 10. 9. 2019

Zájmové kroužky on-line přihlášení zde

Přihlašování do kroužků proběhne 11. 9. 2019 od 9:00 do půlnoci 12. 9. 2019. Činnost zájmových kroužků bude zahájena 16. 9. 2019

Seznam kroužků pro školní rok 2019/2020

název

vedoucí kroužku

den

hodina

místo

Aj s lektorem 1. roč.

lektor

pondělí

14.15-15.00

ČM

Aj s lektorem 2. roč.

lektor

pondělí

15.00-15.45

ČM

Aj s lektorem 1. roč.

lektor

úterý

14.15-15.00

ČM

Aj s lektorem 2. roč.

lektor

úterý

15.00-15.45

ČM

Aj s lektorem 1. roč.

lektor

středa

14.15-15.00

ČM

Aj s lektorem 2. roč.

lektor

středa

15.00-15.45

ČM

Aj s lektorem 1. roč.

lektor

čtvrtek

14.15-15.00

ČM

Aj s lektorem 2. roč.

lektor

čtvrtek

15.00-15.45

ČM

Starters 3.roč

Kučerová

úterý

13.45-15.15

HB

Starters 3.roč.

Horníková

středa

13.45-15.15

HB

Starters 3.roč.

Kytnarová

čtvrtek

14.00-15.30

HB

Starters 3.oč.

Bilejová

pátek

14.00-15.30

HB

Movers 4.roč.

Kytnarová

pondělí

14.15-15.45

HB

Movers 4.roč.

Mrázová

úterý

14.30-16.00

HB

Movers 4.roč.

Kytnarová

středa

13.45-15.15

HB

Movers 4.roč.

Voráčková

pátek

14.00-15.30

HB

Flyers 5.roč.

Voráčková

úterý

14.30-16.00

HB

Flyers 5.roč.

Voráčková

středa

13.45-15.15

HB

PET/KET

Bilejová

středa

13.45-15.15

HB

Doučování AJ

Vyhnal

středa

13.45-15.15

HB

Francouzština 3. – 5.roč.

Kordačová

čtvrtek

15.30-16.20

HB

Francouzština 6. - 9.roč.

Kordačová

pondělí

15.30-16.20

HB

Španělština pro děti

Delgado

pondělí

14.00-14.45

HB

Španělská konverzace

Delgado

úterý

14.15-15.00

HB

Španělština pro zač.

Delgado

středa

14.00-14.45

HB

Keramika 1.roč.

Wollnerová

Sudé pondělí

13.30,-15.00

HB

Keramika 2.roč.

Wollnerová

Liché pondělí

13.30-15.00

HB

Keramika 3.roč.

Wollnerová

Sudé pondělí

15.15-16.45

HB

Keramika 4.-9.roč.

Wollnerová

Liché pondělí

15.15-16.45

HB

Keramika 3.-9.roč.

Wollnerová

Sudé úterý

13.30-15.00

HB

Keramika 1.roč.

Wollnerová

Sudý čtvrtek

13.30-15.00

HB

Keramika 2.roč.

Wollnerová

Lichý čtvrtek

13.30-15.00

HB

Keramika 3.roč.

Wollnerová

Sudý čtvrtek

15.15-16.45

HB

Keramika 4.-9.roč.

Wollnerová

Lichý čtvrtek

15.15-16.45

HB

Florbal 2-4.roč.

Ullík

pondělí

15.40-16.25

HB

Florbal 5.-8.roč.

Ullík

pondělí

16.30-17.15

HB

Fotbal 2.-4.roč.

Ullík

pátek

14.05-14.50

HB

Fotbal 5.-8.roč.

Ullík

pátek

14.55-15.40

HB

Ruční práce 1.stupeň

Dvořáková Jana

pondělí

14.15-15.45

ČM

Turistický kroužek

Dvořáková Jana

úterý

15.30-17.00

ČM

Turistický kroužek

Dvořáková Jana

středa

16.30-18.00

ČM

Pohoda (relax,jóga)

Jauernigová

pondělí

14.15-15.00

ČM

Pohoda (relax,jóga)

Jauernigová

pátek

14.15-15.00

ČM

Etika 1.C

Jauernigová

pátek

11.50-12.35

ČM

Výtvarná tvořivost

Jauernigová

čtvrtek

14.15-15.45

ČM

Horolezecrví

lektor

středa

14.00-15.00

HB

Horolezecrví

lektor

středa

15.00-16.00

HB

Horolezecrví

lektor

středa

16.00-17.00

HB

Šachy

Žemlička

středa

14.15-15.15

HB

Šachy

Žemlička

středa

15.15-16.15

HB

Robotika

Volfová

pondělí

14.00-15.30

HB

Čtenáři

Volfová

středa

13.45-15.15

HB

Náboženství 3.-9.roč.

Ludmila

čtvrtek

14.15-15.00

HB

Náboženství 1.-2.roč.

Ludmila

čtvrtek

14.15-15.00

ČM

Zajímavá matematika 3.a 4.tř.

Hromasová

pátek

13.15-14.00

HB

MŠ Neposeda 3-6 let

Tomasy

pondělí

14.00-15.00

 

MŠ Povídálek – logop. od 4 let

Tomasy

středa

14.00-15.00

 

MŠ Angličtina od 4 let

Tomasy

čtvrtek

14.00-15.00

 

MŠ Zpíváníčko 3-6 let

Tomasy

čtvrtek

15.00-16.00

 

Step začátečníci 1.st.

Vašáková

pondělí

16.00-17.00

 

Step pokročilí

Vašáková

pondělí

17.00-18.00

 

Coppelie 7-8 let

Fišerová

středa

14.00-15.00

ČM

Kamélie 9-10 let

Fišerová

středa

15.00-16.00

ČM

Odety 10-12 let

Fišerová

středa

16.00-17.00

ČM

Bajadery od 12ti let

Fišerová

středa

17.00-18.30

ČM

Moderní tanec

Fišerová

čtvrtek

14.00-15.00

ČM

Tan.škola Ivy Langerové – ml.děti

Langerová

středa

14.00-15.00

HB

Tan.škola Ivy Langerové – st.děti

Langerová

středa

15.00-16.00

HB

Věda nás baví

Studenti ČVUT

středa

14.30-15.30

HB

Šití, móda

DDM

úterý

14.00-15.00

ČM

Kytara 1

DDM

středa

15.00-15.45

ČM

Kytara 2

DDM

středa

15.45-16.30

ČM

Ukulele 1

DDM

čtvrtek

14.30-15.15

ČM

Ukulele 2

DDM

čtvrtek

15.15-16.00

ČM

Ukulele 3

DDM

čtvrtek

16.00-16.45

ČM

Bricks4Kidz  - lego

lektor

úterý

14.00-14.50

ČM

Bricks4Kidz  - lego

lektor

úterý

15.10-16.00

HB

Karate

Kříž

pondělí

18.30-20.30

HB

Veselá věda 1.st.

lektor

středa

15.00-16.00

HB

Kalendář akcí

Projektový den

29. 11. 2019

vánoční dílna dle dopoledního rozvrhu tříd s TU. Výroba dárků, přáníček na prodejní vánoční trhy.

Prohlídka školy

Žáci právě připravují videoprohlídku naší školy. Jak to u nás vypadá se zatím můžete podívat zde

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové