Sportovní soutěže

12. 1. 2023

Krajské finále v plavání a suverénní výkony nejmladších reprezentantů v miniházené...

Školní liga v miniházené

V kategoriích 1 - 3 třída a 4 - 5 třída se účastníme školní ligy v miniházené. Proběhl již druhý turnaj ze tří. Máme skutečně silný výběr v obou kategoriích a díky tomu chlapci doposud nenašli přemožitele.

Přehazovaná

Skvělých výsledků dosáhly naše dívky a v přehazované, která je každoročně pořádána v naší škole. Velmi dobře si vedlo i smíšené družstvo nejmladších.

Aeorobic

V této soutěži nás vzorně reprezentovala Viktorie Hloušková.

Florbal - děti

Úspěšné tažení prožili naši nejmladší florbalisté, jež v obou kategorií získali shodně 2. místo na Praze 6.

Florbal

V silné konkurenci si naši chlapci ostudu neudělali.

Krajské finále v přespolním běhu

Parádní výkon naši kluci předvedli i v krajském kole, kde jsme v silné konkurenci opět stanuli na stupních vítězů. Chybělo skutečně jen malinko k tomu, aby se naši borci podívali na republikové finále. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reperezentaci. Stříbrný team: Albert Měchura, Petr Váňa, Samuel Manďák a Marek Hauptmann.

Přespolní běh

Zatímco u dívek a mladších chlapců jsme se do čela výsledkové listiny nijak výrazně nezapsali, tak kluci v kategorii 8. - 9. třída excelovali a z prvních šesti míst brali hned čtyři. Byla z toho suverénní výhra družstva, kdy se počítají právě čtyři nejlepší výkony. Třešničkou na dortu pak pochopitelně byla zlatá medaile pro Petra Váňu a stříbrná pro Marka Hauptmanna. 5. a 6. místo pak brali Albert Měchura a Sean Klégr. Součástí týmu byl ještě Samuel Manďák, Pham Viet Phu. Soutěž byla postupová, takže si kluci brzy změří síly ještě se soupeři z celé Prahy. Gratulujeme a všem děkujeme za účast.

Minifotbal

Ani přes sympatický výkon našich nejstarších i mladších kluků se nepodařilo ani jednomu týmu vybojovat postup ze skupiny.

Plavání

Děti se jako tým ve svých kategoriích umístily na velmi krásných místech.

Starší žákyně: 1. místo ve štafetě 6 x 50m

Starší žákyně: 2. místo v polohové štafetě 4 x 25m

Mladší žákyně: 2. místo ve štafetě 6 x 50m

Mladší žákyně: 3. místo v polohové štafetě 4 x 25m

Starší žáci: 1. místo ve štafetě 6 x 50m

Starší žáci: 1. místo v polohové štafetě 4 x 25m

Přetah lanem

Starší žáci: 2. místo

Mladší žáci: 8. místo

Jarní prázdniny

6. 2. 2023 - 10. 2. 2023

Školní jídelna a a školní družina mimo provoz

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.