Stojí za to vidět!

19. 12. 2019

Projekt O2 Chytrá škola pomáhá především pedagogům a rodičům lépe se zorientovat v příležitostech i nástrahách digitálního světa.

Na veřejném a bezplatném portále www.o2chytraskola.cz najdete komplexní a užitečné informace o bezpečném zacházení s internetem a digitálními technologiemi i konkrétní tipy, jak o nich mluvit s dětm

vstup do videogalerie zde

Třídní schůzka 1. ročníku pro školní rok 2020/2021 od 16 hod. v kmenových třídách s třídní učitelkou. (Českomalínská 35)