Studijní stáž The Prague British School

Výsledky výběrového řízení pro žáky 4. roč. ke studiu The British School

Výsledková listina zde

Vážení rodiče,

díky spolupráci MČ Praha 6 a The Prague British School ve Vlastině ulici bude mít každoročně jeden žák/žákyně školy Prahy 6 možnost získat stipendium na tříměsíční studijní pobyt v této škole. PBS bude vždy nabízet, do kterých ročníků bude moci žáky/žákyně zařadit.

Pro období leden – březen 2019 nabízí pět míst (ve 4. – 7. ročníku). ZŠ a MŠ Emy Destinnové vyhlašuje výběrové řízení pro žáky 4. ročníku – 1 místo.

Žák/ žákyně, který/á stipendium získá, bude vybrán/a komisí (třídní učitel, učitel Aj, vedení školy) na základě těchto kritérií:

- Žák/žákyně není z bilingvní rodiny, nepobýval/a víc než ½ roku v anglicky mluvící zemi a nechodil/a do mezinárodní školy

- Výborný prospěch a chování

- Doporučení třídního učitele a učitele anglického jazyka

- Úspěšné absolvování ústního pohovoru v anglickém jazyce, který se bude týkat okruhů Family, Friends, Hobbies, School

V případě rovnosti získaných bodů se o tom, kdo stipendium získá, bude losovat. Povinností vybraného žáka/žákyně bude, aby si podle individuálního plánu doplnil/a učivo probírané v naší škole.

Přihlášku ke studiu naleznete zde a u TU.

Ota Bažant, ředitel školy

Vánoční prázdniny

21. 12. 2019 - 5. 1. 2020

ZŠ, ŠD, ŠJ mimo provoz; MŠ 23. 12. – 1. 1. 2020 mimo provoz a 2. – 3. 1. 2020 provoz v omezeném režimu (děti spojeny na HB do jednoho oddělení)