Systém testování žáků

1. 9. 2021

Žáci Základní školy a Mateřské školy Emy Destinnové budou v termínech 1. 9. a 6. 9. testováni formou neinvazivních RT-PCR testů pro samoodběr a samotestování. Testy budou vyhodnoceny laboratoří.

Žádáme rodiče, aby všichni žáci byli v tyto dny přítomni ve škole. V opačném případě musí podstoupit tři antigenní testy v následujících devíti dnech.

Testování se neúčastní žáci, kteří doloží do 1. 9. 2021 škole doklad o ukončeném očkování (14 dní po 2. dávce) nebo doklad o prodělané nemoci (po dobu 180 dní od prvního pozitivního testu na COVID-19).

Dokumenty zasílejte na email: jana.vernerova@zsemydestinnove.cz

- 1. 9. 2021 se žáci ve všech prostorách školy i ve třídách budou pohybovat v rouškách

- od 2.9. 2021 po obdržení negativních výsledků PCR testů se budou žáci moci pohybovat ve třídách bez roušek.

V případě návratu žáků ze zahraniční dovolené, postupujete dle pokynů MZ (k nahlédnutí zde)

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.