Testování žáků od 1. 12.

2. 12. 2021

Na základě mimořádného opatření MZ vyplývá, že povinné testování žáků na onemocnění COVID-19 bude probíhat dále do odvolání.

Testování antigenními testy (testy SEJOY)  proběhne vždy v pondělí první vyučovací hodinu. Testování se nezúčastní žáci s platným očkováním, které bylo doloženo škole platným certifikátem nebo žáci, kteří nemoc COVID prodělali v posledních 180 dnech (s doloženým potvrzením).  Žádáme všechny zákonné zástupce, kteří zatím neposkytli škole tyto dokumenty o jejich doložení třídním učitelům.

Děkujeme za spolupráci.

Mgr. Ota Bažant, ředitel ZŠ a MŠ Emy Destinnové

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.