Testování žáků od 1. 12.

2. 12. 2021

Na základě mimořádného opatření MZ vyplývá, že povinné testování žáků na onemocnění COVID-19 bude probíhat dále do odvolání.

 

Testování antigenními testy (testy SEJOY)  proběhne vždy v pondělí první vyučovací hodinu. Testování se nezúčastní žáci s platným očkováním, které bylo doloženo škole platným certifikátem nebo žáci, kteří nemoc COVID prodělali v posledních 180 dnech (s doloženým potvrzením).  Žádáme všechny zákonné zástupce, kteří zatím neposkytli škole tyto dokumenty o jejich doložení třídním učitelům. 

Děkujeme za spolupráci.             

Mgr. Ota Bažant, ředitel ZŠ a MŠ Emy Destinnové  

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové