Vánoční vystoupení Top Dance Prague

20. 12. 2021

Ve čtvrtek 16. prosince proběhlo v Písecké bráně vánoční vystoupení se skupinami tanečníků naší školy. Nejmladší z Českomalínské, další prvostupňoví z hlavní budovy i nejstarší pokročilé tanečnice z druhého stupně a všem se to moc povedlo.

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové