Vládci Prahy!!!

27. 4. 2022

Zlaté medaile na krku si odnesli chlapci z celopražského finále škol v házené. V kategorii 8. - 9. třída jsme nenašli přemožitele a po skvělých výkonech jsme zaslouženě slavili. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme!

V letošním ročníku Poháru Věry Čáslavské jsme se kvůli složité epidemické situaci rozhodli nestartovat. S uvolněním protiepidemických opatření se nám úspěšně daří návrat do starých kolejí.

• Mladší žáci a žákyně (6. a 7. tříd) v pátek 8. 4. absolvovali volejbalový turnaj, který se konal v rámci poháru Věry Čáslavské. Všechny přihlášená družstva byla hodně vyrovnaná, přesto jsme vybojovali krásné 3. místo.

• Nejmenší reprezentanti z 1. - 3. tříd a 4. - 5. tříd předvedli své umění a houževnatost a ve svých kategoriích opanovali nejvyšší stupně vítězů. Postup do finále jen o vlásek unikl klukům z kategorie 8. - 9. třídy.

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.