Vodácký kurz

16. 4. 2019

Vodácký výcvik na raftech se uskuteční v termínu 17. 6. /pondělí/ až 20. 6. 2019 /čtvrtek/ ve spolupráci s agenturou Inge-outdoor na řece Vltavě. Na kurz se mohou přihlásit všichni žáci osmého a devátého ročníku.

Při výběru účastníků však budou mít přednost žáci 8. ročníků (pro každou z osmých tříd je rezervováno 5 míst). V případě velkého zájmu budou o výběru rozhodovat kritéria (viz níže). Přihláška je ke stažení zde v přílohách stránky, nebo k vyzvednutí v kabinetu tělesné výchovy. Cena kurzu je 2700,- Kč. Poslední termín pro odevzdání vyplněné přihlášky je pátek 26. 4. 2019.

Kritéria: žák 8. ročníku +3 body/ vzorná kázeň +1 bod (bez napomenutí, důtky)/ reprezentace školy ve sportovních nebo vědomostních soutěžích +1 bod/ v případě rovnosti bodů bude rozhodovat pořadí odevzdání přihlášek

 

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Žáci právě připravují videoprohlídku naší školy. Jak to u nás vypadá se zatím můžete podívat zde

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové