Výdej obědů 19. - 23. října - pozor zpráva aktualizována 15.10.

12. 10. 2020

na základě rozhodnutí MŠMT po skončení karantény ZŠ Emy Destinnové v týdnu od 19. - 23. 10. 2020 bude žákům umožněn odběr oběda ze školní jídelny.

Žáci musí mít oběd objednán přes elektronický systém, oběd bude vydáván bočním vchodem do školní kuchyně z ulice Čkalova.

!!!Oběd nebude vydáván do vlastních nádob, ale pouze do školou nakoupených obalů na hotová jídla (poplatek 8kč)!!!

Výdej obědů bude probíhat od 12.00 do 12.30 hod.

Mgr. Ota Bažant, ředitel školy

Podzimní prázdniny