Výsledky dotazníkového šetření Mapa školy

26. 5. 2022

Cílem naší školy je, aby se děti do školy těšily a cítily se zde bezpečně, učitelé předávali znalosti a vědomosti s chutí a svou práci měli rádi, aby se provozním zaměstnancům ve škole dobře pracovalo a rodiče byli s výběrem školy pro své děti spokojeni. Díky dotazníku máme nyní lepší přehled o tom, co se nám daří a co bychom případně měli změnit. Děkujeme za spolupráci a zpětnou vazbu.

V příloze najdete souhrn informací k dotazníkovému šetření ze školy a školky. Podrobná analýza je k nahlédnutí u paní hospodářky školy.

Přiložené soubory

Mapa školy ZŠ 1 MB PDF dokument
Mapa školy MŠ 775 kB PDF dokument

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.