Výsledky dotazníkového šetření Mapa školy

26. 5. 2022

Cílem naší školy je, aby se děti do školy těšily a cítily se zde bezpečně, učitelé předávali znalosti a vědomosti s chutí a svou práci měli rádi, aby se provozním zaměstnancům ve škole dobře pracovalo a rodiče byli s výběrem školy pro své děti spokojeni. Díky dotazníku máme nyní lepší přehled o tom, co se nám daří a co bychom případně měli změnit. Děkujeme za spolupráci a zpětnou vazbu.

V příloze najdete souhrn informací k dotazníkovému šetření ze školy a školky. Podrobná analýza je k nahlédnutí u paní hospodářky školy. 

Přiložené soubory

Mapa školy ZŠ 1 MB PDF dokument
Mapa školy MŠ 775 kB PDF dokument

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové