Výsledky losování prvňáčků

4. 5. 2022

Výsledky losování dětí dle kritérií do 1. ročníku pro školní rok 2022/23

Vážení rodiče,

pro školní rok 2022/23 mohou být přijaty všechny děti ze spádové oblasti, děti s trvalým pobytem Městské části Praha 6 se sourozencem, děti s trvalým pobytem v Městské části Praha 6 bez sourozence s preferencí školy ED na 1. místě, a to bez losování.

Losování proběhlo pouze pro doplnění kapacity přijímaných dětí (100) dle kritérií zápisu.

Dne 4. 5. 2022 ve 14 hod. proběhlo losování dětí :

bod č. 4: Děti s trvalým pobytem na území Městské části Praha 6 bez sourozence s preferencí školy ED na 2. místě a na 3. místě

bod č. 8: Ostatní zájemci (děti s trvalým bydlištěm mimo Prahu bez sourozence).

Nebylo losováno dle kritérií bod č. 5, 6 - 0 žádostí, bod č. 7 - 2 žádosti (dvojčata).

Protokol pořadí losování reg. čísel naleznete v příloze této aktuality (viz níže)

Upozorňujeme, že tento protokol není rozhodnutím o přijetí/nepřijetí dítěte k základnímu vzdělávání. Rozhodnutí o přijetí dětí bude zveřejněno 25.5.2022.

5. 5. 2022

Mgr. Ota Bažant, ředitel ZŠ a MŠ Emy Destinnové

Přiložené soubory

Výsledky losování 3/3 112 kB PDF dokument
Výsledky losování 2/3 154 kB PDF dokument
Výsledky losování 1/3 159 kB PDF dokument

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.