Vyšlo 4. předvánoční číslo Eminých novin!

15. 12. 2020

Vážení a milí čtenáři, věříme, že i v tomto předvánočním 4. čísle Eminých novin najdete inspiraci, obohacení i zábavu, prostě každý „to své“! Přejeme Vám PŘÍJEMNÉ ČTENÍ!

Eminy noviny č. 4 ke stažení zde

ostatní čísla ke stažení zde

Pokud by někdo z Vás rodičů či širší veřejnosti měl možnost a byl ochoten jakkoliv podpořit tisk našeho časopisu, aby se dostal k dětem i ostatním …, budeme rádi!

Přejeme Vám ŠŤASTNÉ VÁNOCE a celý příští rok 2021!

Zápis do školky

4. 5. 2021

Zápis proběhne 4. května 2021 od  13 - 17 hodin. Dokumenty a kritéria budou postupně zveřejněny.