Vyšlo 5. číslo Eminých novin!

3. 6. 2021

Toto 5. číslo Eminých novin je zaměřeno především na zvířecí mazlíčky, ale najdete v něm také „Post bellum“, střípky z historie školy, rozhovory s různými lidmi, hádanky, vtipy a jiné. Naším přáním je, aby Vás příspěvky obohatily, inspirovaly i pobavily!

Eminy noviny č. 5 ke stažení zde

ostatní čísla ke stažení zde

Děkujeme všem, kteří se podíleli na vydání tohoto čísla časopisu, žákům, rodičům i pedagogům.

Redakční tým

Časopis si můžete také přečíst ve školní knihovně a na dvou místech v budově školy - v přízemí a v 1. patře.

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.