Vyšlo 6. číslo Eminých novin!

17. 12. 2021

V tomto předvánočním, tak trochu hudebně laděném, 6. čísle Eminých novin nahlédnete do světa módy v různých historických obdobích, dozvíte se, která paní učitelka umí ušít krásné šaty, kteří pedagogové někdy hráli na hudební nástroj, seznámíte se s hudebními příběhy některých žáků naší školy, paní radní odpoví možná i na Vaše otázky - nejen ohledně půdní vestavby, můžete si zkusit hudební kvíz nebo zazpívat či zahrát některou z vánočních písní …

Přejeme Vám obohacující, inspirující i zábavné čtení!

Děkujeme také všem, kdo se jakýmkoliv způsobem a jakoukoliv měrou podíleli na vydání tohoto čísla našeho školního časopisu.

Redakční tým

Přiložené soubory

Eminy noviny 6 14 MB PDF dokument

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.