Výuka žáků 9. tříd - Aktualizováno 4.6. 2020

4. 6. 2020

Od 8. 6. 2020 končí docházka žáků 9. ročníku do mimořádného provozu školy. Výuka dále pokračuje distanční formou viz rozpis Microsoft Teams.

 

Mgr. Ota Bažant

ředitel ZŠ a MŠ Emy Destinnové  

 

 


Vážení rodiče,

přes elektronickou žákovskou knížku Vám zasíláme podrobné informace k organizaci výuky pro žáky 9. roč. od pondělí 11. května 2020. Provoz školy zahajujeme za mimořádných podmínek tak, abychom zajistili bezpečnost a zdraví žáků i pedagogických pracovníků školy.

Z organizačních důvodů jsme byli nuceni prezenční výuku soustředit do 4 dnů (po – čt) pro šest školních skupin. Vzájemný kontakt školních skupin bude omezen.

1. - 3. skupina - pondělí, středa

4. – 6. skupina - úterý, čtvrtek

Pátek je vyhrazen od 8.00 do 11.00 hod pro individuální konzultace s vyučujícími českého jazyka a matematiky. Konzultaci je nutné si předem domluvit na emailu romana.slamova@zsemydestinnove.czmiroslava.kuhnova@zsemydestinnove.cz .

Předmětem výuky bude příprava na přijímací zkoušky na střední školy – český jazyk, matematika, anglický jazyk.
Podmínkou k účasti žáků na vyučování je vyplnění čestného prohlášení zákonným zástupcem. Bez odevzdání tohoto prohlášení se žák nemůže výuky zúčastnit.

Přijímací zkoušky na střední školy pro žáky 9. ročníků se konají 8. června 2020.

Děkujeme za spolupráci.

Vedení školy

Kalendář akcí

Třídní schůzka 1. ročníku pro školní rok 2020/2021 od 16 hod. v kmenových třídách s třídní učitelkou. (Českomalínská 35)

Prohlídka školy

Žáci právě připravují videoprohlídku naší školy. Jak to u nás vypadá se zatím můžete podívat zde

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové