Výuka žáků od 4. ledna

30. 12. 2020

Aktualizováno / Od 4. 1. 2021 nastupují na prezenční výuku pouze žáci 1. a 2. ročníku základní školy. Žáci a zaměstnanci školy mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole.

• ​​​​​​​Výuka ve všech ostatních ročnících bude od tohoto data probíhat distanční formou. Rozvrhy pro distanční výuku budou žákům k dispozici v pátek 1.1. 2021 v elektronické žákovské knížce.
  • Aktualizováno / Školní jídelna bude pro žáky 1. a 2. ročníku v běžném provozu při dodržení všech platných hygienických opatření. Ostatní žáci a zaměstnanci školy si mohou stravu odebrat od 12:00 do 13:00 hodin na výdejním místě - boční vchod Čkalova ulice. Oběd bude vydáván do vlastních nádob určených pro teplou stravu, nikoliv do nádob od zrmzliny apod.. Přihlášení na odběr stravy ve školní jídelně je možné pouze online.
  • Provozní doba družiny 7:00 – 17:00 hod.
  • Mateřská škola je od 4.1.2021 otevřena, ve všech odděleních dle běžného provozu, za dodržení všech epidemiologických opatření.
  • Nadále platí zákaz vstupu veřejnosti do budovy školy.
  • Činnost zájmových kroužků je zakázána.

Děkujeme za spolupráci.

Zápis do školky

4. 5. 2021

Zápis proběhne 4. května 2021 od  13 - 17 hodin. Dokumenty a kritéria budou postupně zveřejněny.