Za klenoty severní Anglie s výukou angličtiny

11. 1. 2023

Dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou zájezdu do Velké Británie určeného pro žáky 7. - 9. ročníku naší školy. Přibližný program + termín a místo jsou uvedeny v příloze. V případě zájmu o daný zájezd bude možné se elektronicky přihlašovat od pondělí 16. 1. 2023 10:00 hodin přes níže uvedený odkaz. Stejně jako v předchozích letech bude zažádáno o grantovou podporu městské části, která bývá až do výše 6000 Kč. Žáci 7. tříd se mohou přihlašovat pouze Ti, jenž nebyli na zájezdu na podzim roku 2022.

Elektronické přihlášení zde *

* přihlašovací furmulář bude funkční až v pondělí 16. 1. od 10:00 hodin

Mgr. J. Supek

Přiložené soubory

Propozice zahraničního výjezdu 391 kB PDF dokument

Jarní prázdniny

6. 2. 2023 - 10. 2. 2023

Školní jídelna a a školní družina mimo provoz

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.