Začalo Vaše dítě chodit do školy v České republice?

24. 9. 2021

Místní akční plán vzdělávání MČ Praha 6 pořádá seminář pro rodiče dětí základních škol MČ Prahy 6 na téma: Začalo Vaše dítě chodit do školy v České republice?

Kdy: 30. září od 16:00 – 18:00

Kde: Arabská 681, 160 00 Praha 6 - Vokovice

Obsah semináře:

•  Systém školství v České republice.
  •  Školní harmonogram a klasifikace.
  •  Co všechno dítě do školy potřebuje?
  •  Komunikace se školou.
  •  Povinnosti rodičů.
  •  Co jsou: školní družina, zájmové kroužky a jak to chodí v jídelně?
  •  Organizace a užitečné odkazy kam se můžete obrátit o pomoc.

Seminářem Vás provede Dinara Akhmetova, sociální pracovnice z organizace InBáze. Původem je z města Ufa, které najdete v Rusku na přelomu Evropy a Asie. V ČR je již 20 let - půlku svého života! Má tady rodinu a 2 děti a ráda se podělí s vámi o své zkušenosti života migranta.

Seminář může proběhnout v anglickém či ruském jazyce. Prosím, při přihlášení uveďte, který jazyk preferujete. Počet účastníků je omezen, prosím přihlašujte se emailem na irena.holema@skolka.org nejpozději do 27. září 2021.

Pozvánka zde

Pozvánka zde (Eng)

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.