Zlatá florbalová střetnutí

9. 12. 2021

Nejmenší reprezentanti z 1. - 3. tříd a 4. - 5. tříd předvedli své umění a houževnatost a ve svých kategoriích opanovali nejvyšší stupně vítězů. Postup do finále jen o vlásek unikl klukům z kategorie 8. - 9. třídy.

V letošním ročníku Poháru Věry Čáslavské jsme se kvůli složité epidemické situaci rozhodli nestartovat. Výjimkou se staly tyto florbalové turnaje. Pan učitel Ullík, který v rámci florbalových kroužků naší školy většinu kluků zná a trénuje, si tuto příležitost nechtěl nechat ujít a nejstarší kluci si termín konání turnaje také pečlivě hlídali. Jsme rádi, že jsme dosáhli těchto super výsledků a hlavně, že proběhlo vše ve zdraví.

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.