Zlatá florbalová střetnutí

9. 12. 2021

Nejmenší reprezentanti z 1. - 3. tříd a 4. - 5. tříd předvedli své umění a houževnatost a ve svých kategoriích opanovali nejvyšší stupně vítězů. Postup do finále jen o vlásek unikl klukům z kategorie 8. - 9. třídy.

 

V letošním ročníku Poháru Věry Čáslavské jsme se kvůli složité epidemické situaci rozhodli nestartovat. Výjimkou se staly tyto florbalové turnaje. Pan učitel Ullík, který v rámci florbalových kroužků naší školy většinu kluků zná a trénuje, si tuto příležitost nechtěl nechat ujít a nejstarší kluci si termín konání turnaje také pečlivě hlídali. Jsme rádi, že jsme dosáhli těchto super výsledků a hlavně, že proběhlo vše ve zdraví. 

 

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové